Zawody gminne 2017

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Grabowie 25.06.2017 r.

Członkowie MDP Chorki wraz z opiekunami przyglądali się Gminnym zawodom sportowo-pożarniczym, które odbyły się na stadionie LKS Victoria w Grabowie 25 czerwca 2017 r.

Do rywalizacji stanęło 5 jednostek OSP spośród 14 działających w Gminie Grabów. Poziom wszystkich startujących drużyn był bardzo wysoki i po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła jednostka OSP ze Starej Sobótki uzyskując tym samym prawo startu w zawodach powiatowych, drugie miejsce zajęli druhowie z OSP Grabów, a trzecie z OSP Byszew.

W zawodach wzięły także udział Młodzieżowa oraz Dziecięca Drużyna Pożarnicza ze Sławęcina, wykazując się zaangażowaniem i wywołując aplauz zgromadzonej widowni jak i bardziej doświadczonych druhów OSP.

Nagrody wręczył Wójt Gminy Grabów p. Tomasz Pietrzak. Nad prawidłowym przebiegiem czuwała Komisja Sędziowska z KP PSP w Łęczycy.

 

Galeria zdjęć